طرح ویژه تبلیغات انتخابات

تبلیغات پیامکی ویژه انتخابات سال 1392

با توجه به نزدیک شدن به شروع تبلیغات انتخاباتی مربوط به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری سامانه ارسال پیامک TextSms.ir در نظر دارد ارسال پیامکهای تبلیغاتی وسیع و کشوری را با تعرفه ای ویژه و رقابتی ارائه کند.

در این طرح به کلیه ارسال کنندگان تبلیغات انتخاباتی یک پنل رایگان با دسترسی به کلیه شماره های کشور همراه با یک خط ۴رقمی ویژه جهت ارسال تبلیغات ارایه میشود.

نحوه محاسبه تعرفه ها با توجه به اینکه ارسالها عموما گسترده و در سطح استانهای مختلف و بعضا کشوری میباشند، با نرخی غیرقابل رقابت خواهد بود.

در نهایت از کلیه تبلیغ کنندگان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، که فعالیت های تبلیغاتی مربوط به انتخابات مجلس شورای اسلامی و یا خبرگان رهبری را بر عهده دارند دعوت میشود با عضویت در سامانه ارسال پیامک TextSms.ir و تماس با بخش پشتیبانی و یا شماره تلفن: 02188878790 اقدام به دریافت پنل رایگان ارسال پیامک نموده و در هر زمان که مناسب دیدند تبلیغات خود را ارسال نمایند.

همچنین تیم پشتیبانی سامانه در کوتاهترین زمان ممکن تمامی اقدامات لازم را انجام خواهد داد تا ارسالها با بهترین تعرفه و کیفیت صورت پذیرد.

تعرفه هر پیامک تبلیغاتی در این طرح ویژه معادل ۱۰۸ ریال میباشد که هیچ هزینه ای تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده یا هزینه نگهداری نیز گرفته نخواهد شد و درواقع هزینه تمام شده هر پیامک معادل ۱۰۸ ریال میباشد.

ورود به پنل ارسال پیامک با تعرفه ۱۰۸ ریال ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان

مدارک لازم جهت استفاده از پنل رایگان ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان:

  • کارت حامیان ستادها انتخاباتی
  • کارت شناسایی احراز هویت (فقط کارت ملی یا شناسنامه)
  • تصویر رنگی (اسکن) از تعهد به عدم ارسال پیامکهای تخریبی سایر کاندیداها
  • تصویر رنگی (اسکن) از تعهد به عدم ارسال پیامکهای تبلیغاتی غیر انتخاباتی
  • تصویر رنگی (اسکن) از تعهد به عدم ارسال پیامکهای خلاف قوانین و مقررات حاکم بر قوانین و مقررات کشور